ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ

Διατελέσαντες Διευθυντές ΓΔΑΕΕ

Γενικοί Διεθυντές

Ευάγγελος Βασιλάκος από 7-4-2006 μέχρι 8-10-2010

Δημήτρης Γεωργιόπουλος από 8-10-2010 μέχρι 13-3-2015

Κοσμάς Βούρης από 13-3-2015 μέχρι 13-3-2017

Κυριάκος Κυριακίδης από 29-3-2017 έως 1-11-2019

Θεόδωρος Λάγιος από 27-11-2019 έως 5-5-2021

Αριστείδης Αλεξόπουλος από 19-5-2021

Αναπληρωτές Γενικοί Διευθυντές

Επαμεινώνδας Λεκέας από 19-4-2006 μέχρι 10-10-2007

Αναστάσιος Τενεκούδης από 7-4-2006 μέχρι 3-8-2011

Νικόλαος  Γανώσης από 15-10-2007 μέχρι 3-8-2011

Ιωάννης Καλύβας από 4-8-2011 μέχρι 16-4-2013

Γεώργιος Αλεξανδρής από 17-4-2013 μέχρι 11-3-2015

Κυριάκος Κυριακίδης από 11-3-2015 έως 29-3-2017

Δημήτριος Μπαλαφούτης από 29-3-2017 μέχρι 1-11-2019

Μισαήλ Παπαδάκης από Νοέμβριο 2019