Διατελέσαντες Διευθυντές ΓΔΑΕΕ

Γενικοί Διεθυντές

Ευάγγελος Βασιλάκος από 7-4-2006 μέχρι 8-10-2010

Δημήτρης Γεωργιόπουλος από 8-10-2010 μέχρι 13-3-2015

Κοσμάς Βούρης από 13-3-2015 μέχρι 13-3-2017

Κυριάκος Κυριακίδης από 29-3-2017 έως σήμερα

 

Αναπληρωτές Γενικοί Διευθυντές

Επαμεινώνδας Λεκέας από 19-4-2006 μέχρι 10-10-2007

Αναστάσιος Τενεκούδης από 7-4-2006 μέχρι 3-8-2011

Νικόλαος  Γανώσης από 15-10-2007 μέχρι 3-8-2011

Υπτχος (Μ) Ιωάννης Καλύβας από 4-8-2011 μέχρι 16-4-2013

Ταξχος (Μ) Γεώργιος Αλεξανδρής από 17-4-2013 μέχρι 11-3-2015

Κυριάκος Κυριακίδης από 11-3-2015 έως 29-3-2017

Δημήτριος Μπαλαφούτης από 29-3-2017 μέχρι σήμερα

Sky Bet by bettingy.com

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ

  • YPETHA
  • GEETHA
  • DIAV
  • ET

  • elea2
  • sekpy new
  • NATO2
  • NATO CIA3
  • NATO CNAD2
  • NATO COD
  • NATO SPO2
  • EDA2

Επικοινωνία

 

Δνση :   Λεωφ. Παν. Κανελλοπούλου 5-7, Αθήνα Τ.Κ. 11527 - Ελλάδα
Τηλ.:      +30 210 7466446

 

Επικοινωνία με e-mail: director.csec@gdaee.mil.gr



ΧΑΡΤΗΣ